Edukacja

Dzień Edukacji Narodowej inny niż wszystkie

DEN obchodzony w Polsce w dniu 14 października upamiętania powstanie Komisji Edukacji Narodowej.  Dzień ten miał wyjątkowy charakter i znaczenie, gdyż podkreślał wiodącą rolę nauczycieli w jakości edukacji. Dzień Edukacji obchodzony jest w większości państw na świecie, np. w Meksyku 15 maja, a w Albanii 7 marca.

Konkurs plastyczny dla przedszkoli pt. „Wakacje na wsi”

Przedszkolaku! Narysuj swoje wspomnienia lub wyobrażenia na temat spędzania wakacji na wsi. W pracy plastycznej umieść elementy związane z pracą rolników, zwierzętami gospodarskimi, maszynami rolniczymi i innymi zagadnieniami objętymi Powszechnym Spisem Rolnym 2020.

Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej,

w imieniu własnym oraz władz samorządowych Gminy Ryki,

wszystkim pracownikom placówek oświatowych

składamy serdeczne życzenia.

Zdalna szkoła +

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Uczniom, nauczycielom oraz wszystkim pracownikom placówek oświatowych życzymy bezpiecznego roku szkolnego 2020/2021.
Niech czas spędzony w szkole zaowocuje zdobywaniem mądrości, wiedzy i umiejętności. Bądźcie odkrywcami i bawcie się nauką. Niech radość towarzyszy Wam każdego dnia, a kolejne tygodnie przynoszą sukcesy uczniom i satysfakcję nauczycielom.

Powodzenia !

Przewodniczący Rady Miejskiej
Ryszard Bieńczyk

Burmistrz Ryk
Jarosław Żaczek

Życzenia z okazji wakacji

Uczniom, Nauczycielom, Pracownikom placówek oświatowych i Rodzicom życzymy wakacyjnych radości: słońca, podróży, bezpiecznych przygód, odpoczynku i dużo zabawy. Z uśmiechem i sympatią - Burmistrz Ryk Jarosław Żaczek i Przewodniczący Rady Miejskiej Ryszard Bieńczyk.

„Powszechny dostęp do szybkiego internetu”