Odwołali zimę - ferie spędzamy na basenie:)

Wojtek Kęska / Paweł Łysoń
środa, 10 luty 2016 12:15

Pływalnia Powiatowa w Rykach zaprasza do spędzenia ferii na basenie. Nie zawsze można iść na sanki, ale zawsze można pływać.

Ferie zimowe to dla uczniów czas, w którym mogą oderwać się od szkolnych tornistrów, uwolnić od rutyny i odpocząć od nauki. Zimowa aura w tym roku jest bardzo kapryśna i nie stwarza warunków do jazdy na nartach, sankach czy łyżwach. Na szczęście w Rykach jest miejsce, w którym można uprawiać sport niemal każdego dnia w tych samych, idealnych warunkach. Oczywiście – dla każdego kto lubi sport i zabawę w wodzie.

W lutym stworzyliśmy dla wszystkich bardzo atrakcyjne warunki cenowe. Nie zabraknie znanej i lubianej promocji „druga godzina za pół ceny, a trzecia i kolejne gratis”. Dzięki niej, najtańszy, nieograniczony czasowo pobyt dziecka na basenie może kosztować tylko 10,60 zł. Dorośli mogą korzystać z pływalni przez cały dzień już od 13,50 zł. Doświadczeni pływacy z pewnością dobrze wykorzystają każdą minutę po promocyjnej cenie, natomiast innym przypominamy o możliwości uczestniczenia w lekcjach pływania pod okiem naszych instruktorów. Dla wielbicieli fitnessu – stale w programie AquaFitness z Iloną. Bardziej zapaleni bywalcy mogą skorzystać z 14-dniowych karnetów feryjnych. To wyjątkowo dobra oferta dla kogoś kto wie, że bardzo często będzie na basenie – możecie korzystać z pływalni przez 14 dni tylko za 65 zł. Wszystkie atrakcje basenu są dla Was.

Dla zorganizowanych grup istnieje możliwość przeprowadzenia nauki pływania lub wodnych zabaw z animatorem. Zapraszamy codziennie w godzinach od 7:00 do 21:00. Szczegóły oferty dostępne na stronie www.plywalniarycka.pl lub pod numerem telefonu 81 865 55 55 oraz w kasie pływalni.

Beztroskie, udane ferie zimowe są możliwe! Przyjdź na pływalnię z rodziną lub z klasą! Gwarantujemy niezapomniane wrażenia. Skup się na dobrej zabawie a bezpieczeństwo pozostaw nam.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Plakat - Odwołali zimę - ferie spędzamy na basenie:)