Sportowa niedziela w Bazanowie

Tadeusz Stoń
wtorek, 16 sierpień 2016 12:33
A- A A+

Tym razem pogoda dopisała. Przełożenie sportowej środy na niedzielę okazało się organizacyjnym strzałem w dziesiątkę i wszyscy ci, którzy w niedzielne popołudnie 14 sierpnia przyszli na boisko szkolne w Bazanowie nie mogli narzekać na nudę.

Każdy z obecnych mógł wziąć udział w konkursach i zabawach sprawnościowych przygotowanych przez Tadeusza Stonia z MGOSiR w Rykach.

Nie zabrakło zabaw dla dzieci i przedszkolaków, do których chętnie włączali się ich rodzice i dziadkowie. Mężczyźni pokazywali swoją siłę w przetaczaniu słomianych beli, kobiety rywalizując w wyścigu propagowały nordic walking. Długa kolejka osób oczekiwała na sprawdzenie swoich umiejętności strzeleckich w konkursach strzelania z wiatrówki i łuku, które bezpiecznie przeprowadził Grzegorz Druzd.

Bez względu na zajęte miejsce, każdy z uczestników zabaw i konkursów otrzymywał upominki i nagrody, które bezpośrednio po zabawie wręczała gospodyni niedzielnej imprezy Przewodnicząca Rady Mejskiej w Rykach pani Dorota Wesołek. Jak zwykle dużą popularnością cieszył się dmuchany zamek oraz trampolina na której dzieci zręcznie „kręciły fikołki”. Stracone kalorie można było uzupełnić wspaniałymi goframi z owocami serwowanymi przez bazanowską młodzież.

Finałem wspólnej zabawy było przeciąganie liny po którym wszyscy obecni na imprezie otrzymali zaproszenie na ognisko, gdzie czekała pieczona na ruszcie kiełbaska.

Kalendarium

Brak wydarzeń

Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Warszawska 62
08-500 Ryki
tel. 818656865
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.