Jesienny nordic walking

poniedziałek, 10 październik 2016 13:58

Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rykach oraz Dwór „Osmolice” zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rekreacyjnym rajdzie nordic walking „Barwy jesieni”. Rajd odbędzie się w niedzielę 16 października.

Zbiórka uczestników o godz. 13:45 na dziedzińcu przy Dworze „Osmolice” w Białkach Dolnych gmina Ułęż (dojazd na koszt własny). Start i meta w tym samym miejscu. Długość trasy 10 km. Po zakończeniu Rajdu wspólne ognisko . Udział w całości bezpłatny. Rajd odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne. Obowiązują zapisy, które do dnia 15 października przyjmuje i szczegółowych informacji udziela przewodnik Rajdu Tadeusz Stoń, Tel 606-814-365.