XXV Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Ryk

Dariusz Jurzysta/Tadeusz Stoń / Tadeusz Stoń
wtorek, 06 grudzień 2016 08:40
A- A A+

Rusza jubileuszowy XXV Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Ryk. Inauguracja rozgrywek w sobotę 10 grudnia. W Turnieju weźmie udział 20 drużyn podzielonych na dwie grupy, Amatorską i Otwartą. Wszystkie mecze rozgrywane będą w sali sportowej ZSO nr 2 w Rykach według podanego poniżej terminarza. Zapraszamy do kibicowania, wstęp wolny.

 

Terminarz rozgrywek XXV Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Ryk 2016/2017 - grupa amatorska

I kolejka – 10.12. 2016 r. sobota

16.00 Med. – Sport - Moszczanka

16.40 Vega Team - Swaty

17.20 Alko Team – Flexio Stawy

18.00 Gomar – Auto Myjnia

18.40 Ognisko Muzyczne – PGKiM Ryki

II kolejka 18.12.2016 r. niedziela

16.00 Moszczanka – PGKiM

16.40 Auto Myjnia – Ognisko Muzyczne

17.20 Flexio - Gomar

18.00 Swaty - Alko Team

18.40 Med. – Sport – Vega Team

III kolejka 07.01.2017 r. sobota

16.00 Vega Team - Moszczanka

16.40 Alko Team – Med. - Sport

17.20 Gomar - Swaty

18.00 Ognisko Muzyczne – Flexio

18.40 PGKiM – Auto Myjnia

IV kolejka 15.01.2017 r. niedziela

16.00 Moszczanka – Auto Myjnia

16.40 Swaty – Ognisko Muzyczne

17.20 Flexio - PGKiM

18.00 Med. – Sport - Gomar

18.40 Vega Team – Alko Team

V kolejka 21.01.2017 r. sobota

16.00 Alko Team - Moszczanka

16.40 Gomar - Vega Team

17.20 Ognisko Muzyczne - Med. – Sport

18.00 PGKiM - Swaty

18.40 Auto Myjnia - Flexio

VI kolejka 29.01.2017 r. niedziela

16.00 Moszczanka - Flexio

16.40 Swaty - Auto Myjnia

17.20 Med. – Sport - PGKiM

18.00 Vega Team - Ognisko Muzyczne

18.40 Alko Team - Gomar

VII kolejka 04.02.2017 r. sobota

16.00 Gomar - Moszczanka

16.40 Ognisko Muzyczne - Alko Team

17.20 PGKiM - Vega Team

18.00 Auto Myjnia - Med. – Sport

18.40 Flexio - Swaty

VIII kolejka 12.02.2017 r. niedziela

16.00 Moszczanka - Swaty

16.40 Med. – Sport - Flexio

17.20 Vega Team - Auto Myjnia

18.00 Alko Team - PGKiM

18.40 Gomar - Ognisko Muzyczne

IX kolejka 18.02.2017 r. sobota

16.00 Ognisko Muzyczne - Moszczanka

16.40 PGKiM - Gomar

17.20 Auto Myjnia - Alko Team

18.00 Flexio - Vega Team

18.40 Swaty - Med. – Sport

X kolejka 19.02.2017 r.niedziela

16.00 - I miejsce amatorska – IV miejsce amatorska

16.40 - I miejsce otwarta – IV miejsce otwarta

17.20 - II miejsce amatorska – III miejsce amatorska

18.00 – II miejsce otwarta – III miejsce otwarta

XI kolejka 25.02.2017 r. sobota

16.00 mecz o III miejsce grupa amatorska

16.45 mecz o III miejsce grupa otwarta

17.30 mecz o I miejsce grupa amatorska

18.15 mecz o I miejsce grupa otwarta

 

Terminarz rozgrywek XXV Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Ryk Grupa otwarta

I kolejka 11.12.2016 r. niedziela

16.00 PEMMA - Rososz 1

6.40 Neutralni - Orlęta

17.20 FHU – Nieznani Sprawcy

18.00 Wściekły Kurczak – Olimpia Okrzeja

18.40 Arga Grabów - Sami Swoi

II kolejka 17.12.2016 r. sobota

16.00 Rososz – Sami Swoi

16.40 Olimpia - Arga

17.20 Nieznani Sprawcy – Wściekły Kurczak

18.00 Orlęta Nowodwór – FHU Kałaska

18.40 PEMMA – Neutralni

III kolejka 06.01.2017 r. piątek

16.00 Arga Grabów - Rososz

16.40 Sami Swoi – Wściekły Kurczak

17.20 Olimpia Okrzeja – FHU Kałaska

18.00 Nieznani Sprawcy - Neutralni

18.40 Orlęta Trako - PEMMA

IV kolejka 08.01.2017 r. niedziela

16.00 Neutralni - Rososz

16.40 FHU Kałaska - PEMMA

17.20 Wściekły Kurczak – Orlęta Trako

18.00 Arga Grabów – Nieznani Sprawcy

18.40 Sami Swoi – Olimpia Okrzeja

V kolejka 14.01.2017 r. sobota

16.00 Rososz – Olimpia Okrzeja

16.40 Orlęta Trako – Arga Grabów

17.20 Nieznani Sprawcy – Sami Swoi

18.00 PEMMA – Wściekły Kurczak

18.40 Neutralni – FHU Kałaska

VI kolejka 22.01.2017 r. niedziela

16.00 FHU Kałaska - Rososz

16.40 Wściekły Kurczak - Neutralni

17.20 Arga Grabów - PEMMA

18.00 Sami Swoi – Orlęta Trako

18.40 Olimpia Okrzeja – Nieznani Sprawcy

VII kolejka 28.01.2017 r. sobota

16.00 Rososz – Nieznani Sprawcy

16.40 Orlęta Trako – Olimpia Okrzeja

17.20 PEMMA – Sami Swoi

18.00 Neutralni – Arga Grabów

18.40 FHU Kałaska – Wściekły Kurczak

VIII kolejka 05.02.2017 r. niedziela

16.00 Wściekły Kurczak - Rososz

16.40 Arga Grabów – FHU Kałaska

17.20 Sami Swoi - Neutralni

18.00 Olimpia Okrzeja - PEMMA

18.40 Nieznani Sprawcy – Orlęta Nowodwór

IX kolejka 11.02.2017 r. sobota

16.00 Rososz – Orlęta Trako

16.40 PEMMA - Nieznani Sprawcy

17.20 Neutralni – Olimpia Okrzeja

18.00 FHU Kałaska – Sami Swoi

18.40 Wściekły Kurczak – Arga Grabów

X kolejka 19.02.2017 r. niedziela

16.00 - I miejsce amatorska – IV miejsce amatorska

16.40 - I miejsce otwarta – IV miejsce otwarta

17.20 - II miejsce amatorska – III miejsce amatorska

18.00 – II miejsce otwarta – III miejsce otwarta

XI kolejka 25.02.2017 r. sobota

16.00 mecz o III miejsce grupa amatorska

16.45 mecz o III miejsce grupa otwarta

17.30 mecz o I miejsce grupa amatorska

18.15 mecz o I miejsce grupa otwarta

Kalendarium

Brak wydarzeń

Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Warszawska 62
08-500 Ryki
tel. 818656865
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.