IV kolejka Halowego Turnieju Piłki Nożnej o puchar Burmistrza Ryk

MGOSiR w Rykach / Łukasz Wiraszka
wtorek, 10 styczeń 2012 09:16
A- A A+

Prezentujemy poniżej wyniki IV kolejki XX halowego turnieju piłki nożnej o puchar Burmistrza Ryk 07-08.01.2012r.

 

07.01.2012 r.(sobota)

MOSZCZANKA – 13 DZIELNICA 3 : 3 (0:1)

MOSZCZANKA – Maj Karol, Więch Marcin, Jędrys Damian, Gugała Piotr, Gugała Zbigniew – 1, Cichowicz Cezary, Cichowicz Radosław, Korda Artur, Joński Krzysztof – 2

13 DZIELNICA – Wójcicki Arkadiusz, Szczebiot Dariusz, Woś Kamil, Lisowski Krzysztof – 1, Mitura Kamil, Jasek Adrian – 2, Bednarek Łukasz.

 

ŚLIWIŃSKI TEAM – PGKiM 12 : 5 (5:1)

ŚLIWIŃSKI TEAM – Kozak Sylwester, Wnuk Maciej – 1, Nosowski Jacek – 3, Szydłowski Artur, Osypiuk Artur – 1, Gajdziński Marcin – 3, Śliwiński Mariusz – 2.

PGKiM –Żmuda Mariusz, Kurzyp Igor – 1, Litwinek Jakub, Pawlik Bartek – 1, Szlendak Tomasz, Wójcicki Maciej – 3, Piątek Mateusz.

Bramki samobójcze – Kurzyp Igor, Piątek Mateusz – obaj PGKiM

 

CEMAR – STABILIZATORY 2 : 4 (2:1)

CEMAR – Kałaska Paweł, Żaczek Wojciech – 1, Kachel Artur, Ryszkowski Jarosław, Cios Karol, Fijoł Marek, Piotrowski Robert, Ciota Sławomir, Warowny Radosław – 1,

STABILIZATORY – Kołodziej Piotr, Królik Paweł – 1, Cieloch Damian, Szymański Krzysztof, Chlebowski Piotr, Gugała Konrad – 3.

 

PZPN – ERKO 4 : 7 (4:1)

PZPN – Lesisz Konrad, Majchrzak Marek, Darnia Damian, Olszak Adrian, Korda Grzegorz, Pawlik Maciej – 2, Obydź Hubert – 2.

ERKO – Kuchnio Robert, Ciota Mariusz, Jóźwik Kamil, Warowny Grzegorz – 1, Sadura Patryk, Piątkowski Szymon – 2, Warowny Mariusz – 4, Leonarcik Kamil.

Żółta kartka – Warowny Mariusz (E)

 

Tabela grupy amatorskiej po IV kolejce

1.Śliwiński Team 12 46 : 12

2.PGKiM 9 28 : 22

3.Stabilizatory 6 16 : 18

4.Moszczanka 4 13 : 20

5.Cemar 3 17 : 32

6.13 Dzielnica 1 11 : 27

Tabela bez uwzględnienia bezpośrednich spotkań.

 

08.01.2012 r. (niedziela)

MIKAD – POTWORNE ŁOSIE 5 : 1 (1:1)

MIKAD – Nastalski Robert, Kałaska Adam, Miluski Marek – 1, Młot Paweł – 3, Walasek Daniel – 1, Walasek Michał, Kamiński Kamil, Nastalski Maciej, Rodak Leszek,

POTWORNE ŁOSIE – Szlendak Ireneusz, Rzążewski Kamil, Kaszak Bartłomiej, Sikora Tomasz, Rzemiszewski Leszek – 1, Wasilewski Jakub, Wójcik Grzegorz,

 

KARAT RECYKLING – JUBILATKA TEAM 3 : 3 (2:1)

KARAT RECYKLING – Kwiatkowski Jacek – 2, Rosołowski Grzegorz, Adamiec Marek, Pawłowski Piotr, Jaśkiewicz Maciej, Chachuła Patryk, Sokołowski Krzysztof – 1.

JUBILATKA TEAM – Madej Mateusz, Gransztof Krzysztof, Troshupa Jacek, Prządka Sebastian, Walasek Piotr – 1, Olszewski Hubert – 2, Mateńka Michał, Jędrych Sebastian, Jędrych Jarosław, Jędrych Marcin.

Żółta kartka – Troshupa Jacek (JT), Pawłowski Piotr (KR)

 

PAWŁOWICE GPE – JUWENT 0 : 10 wo

PAWŁOWICE GPE – brak drużyny

JUWENT – Walasek Dariusz, Szymański Piotr, Belka Adam, Kępka Leszek, Kępka Wojciech, Wielgosz Emil, Kozdrój Sebastian.

 

FREZ – STODOM 1 : 3 (0:3)

FREZ – Wojtaś Kamil, Wojtaś Tomasz, Staniak Michał, Staniak Łukasz – 1, Jóźwik Piotr, Habowski Krzysztof, Banach Krzysztof, Wojtaś Łukasz.

STODOM – Stoń Bartłomiej, Majsterek Adrian – 1, Żaczek Damian, Szczepaniak Tomasz, Wesołowski Krystian, Wesołowski Arkadiusz, Olek Artur – 2, Kania Michał, Tarkowski Bartosz, Olek Grzegorz, Jaszczyk Michał.

Żółta kartka – Wesołowski Arkadiusz (S), Staniak Łukasz (F)

 

Tabela grupy otwartej po IV kolejce

1.Erko Dąbia 12 19 : 11

2. Stodom 8 19 : 14

3. Potworne Łosie 7 28 : 15

4.Mikad 7 16 : 14

5. Jubilatka Team 5 19 : 19

6.PZPN 4 25 : 21

7.Juwent 4 26: 23

8.Frez 4 18 : 15

9.Karat Recykling 3 17 : 20

10.Pawłowice GPE 0 8 : 42

Tabela bez uwzględnienia bezpośrednich spotkań.

Kalendarium

Brak wydarzeń

Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Warszawska 62
08-500 Ryki
tel. 818656865
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.