V kolejka Halowego Turnieju Piłki Nożnej o puchar Burmistrza Ryk

MGOSiR w Rykach / Łukasz Wiraszka
piątek, 20 styczeń 2012 11:08
A- A A+

Prezentujemy poniżej wyniki V kolejki XX halowego turnieju piłki nożnej o puchar Burmistrza Ryk 14-15.01.2012r.

 

14.01.2012 r. (sobota)

STODOM – PZPN 5 : 5 (3:2)

STODOM – Stoń Bartłomiej, Majsterek Adrian – 1, Tarkowski Bartosz, Szczepaniak Tomasz, Majek Andrzej – 2, Wesołowski Arkadiusz – 2, Wesołowski Krystian, Kania Michał.

PZPN – Piasecki Bartosz, Piątkowski Wojciech – 1, Obydź Hubert – 2, Pawlik Maciej – 1, Zdunek Rafał, Lesisz Konrad – 1, Korda Grzegorz, Olszak Adrian, Darnia Damian.

Czerwona kartka – Wesołowski Arkadiusz (S)

 

ERKO – PAWŁOWICE GPE 10 : 0 – walkower

- drużyna Pawłowice GPE nie zgłosiła się na mecz.

 

JUBILATKA TEAM – FREZ 6 : 2 (3:1)

JUBILATKA TEAM – Stachurski Piotr, Jędrych Jarosław – 1, Jędrych Sebastian, Prządka Sebastian, Olszewski Hubert – 4, Gransztof Krzysztof – 1.

FREZ – Wojtaś Kamil, Wojtaś Tomasz, Staniak Michał – 2, Staniak Łukasz, Habowski Krzysztof, Banach Krzysztof, Wojtaś Łukasz, Jóźwik Piotr.

Żółta kartka – Stachurski Piotr (JT), Staniak Łukasz (F)

 

POTWORNE ŁOSIE – KARAT RECYKLING 6 : 3 (3:2)

POTWORNE ŁOSIE – Szlendak Ireneusz, Rzążewski Kamil – 1, Rzemiszewski Leszek – 1, Kaszak Bartłomiej – 3, Jeżewski Tomasz – 1, Wasilewski Jakub, Wójcik Grzegorz.

KARAT RECYKLING – Kwiatkowski Jacek, Rosołowski Grzegorz, Sokołowski Krzysztof, Jaśkiewicz Maciej, Chachuła Patryk – 1, Cieślak Szymon – 1, Adamiec Marek.

Żółta kartka – Sokołowski Krzysztof (KR)

Bramka samobójcza – Kaszak Bartłomiej (PŁ)

 

15.01.2012 r. niedziela

JUWENT – MIKAD 11 : 8 (5:2)

JUWENT – Kozdrój Sebastian – 4, Kępka Wojciech – 2, Kępka Leszek – 2, Walasek Dariusz – 1, Belka Adam – 1, Gałązka Robert – 1, Szymański Piotr.

MIKAD – Rodak Leszek – 2, Młot Paweł – 2, Kamiński Kamil – 1, Walasek Daniel – 1,Walasek Michał – 1, Kałaska Adam – 1, Nastalski Robert.


Tabela grupy otwartej po V kolejce

1.Erko Dąbia 15 29 : 11

2. Potworne Łosie 10 34 : 18

3. Stodom 9 24 : 19

4. Jubilatka Team 8 25 : 21

5.Juwent 7 37: 31

6.Mikad 7 24 : 25

7.PZPN 5 30 : 26

8.Frez 4 20 : 21

9.Karat Recykling 3 20 : 26

10.Pawłowice GPE 0 8 : 52

Tabela bez uwzględnienia bezpośrednich spotkań.

 

MOSZCZANKA – ŚLIWIŃSKI TEAM 3 : 5 (1:3)

MOSZCZANKA – Gugała Piotr – 2, Pastuszka Rafał – 1, Jędrys Damian, Korda Artur, Piórkowski Marcin, Joński Krzysztof, Gugała Zbigniew, Więch Marcin, Cichowicz Cezary, Cichowicz Radosław, Maj Karol.

ŚLIWIŃSKI TEAM –Gajdziński Marcin – 1, Śliwiński Mariusz – 1, Osypiuk Artur – 1, Wnuk Maciej – 1, Nosowski Jacek, Szydłowski Artur, Kozak Sylwester.

Bramka samobójcza – Gugała Piotr (M)

Żółta kartka – Szydłowski Artur, Kozak Sylwester (ŚT), Cichowicz Cezary (M)

 

CEMAR – 13 DZIELNICA 3 : 7 (0:3)

CEMAR – Ciota Sławomir – 1, Pacek Grzegorz – 1, Fijoł Marek, Ostrzyżek Paweł, Ryszkowski Jarosław, Ryszkowski Piotr, Żaczek Wojciech – 1.

13 DZIELNICA – Solecki Kamil – 3, Woś Kamil – 2, Jasek Adrian – 2, Szczebiot Dariusz, Kalbarczyk Mariusz, Mitura Kamil, Lisowski Krzysztof, Wójcicki Arkadiusz, Bednarek Łukasz.

 

PGKiM – STABILIZATORY 7 : 8 (2:3)

PGKiM – Litwinek Jakub – 4, Wójcicki Maciej – 2, Kurzyp Igor – 1, Żmuda Mariusz, Pawlik Bartosz, Wnuk Przemysław.

STABILIZATORY – Filipek Karol – 4, Gugała Konrad – 2, Cieloch Roman – 1, Królik Paweł – 1, Kołodziej Jacek, Gruza Zbigniew, Chlebowski Piotr.

Żółta kartka – Królik Paweł (S), Pawlik Bartosz (P)

 

Tabela grupy amatorskiej po V kolejce

1.Śliwiński Team 15 51 : 15

2.PGKiM 9 35 : 30

3.Stabilizatory 9 24 : 25

4.Moszczanka 4 16 : 25

5.13 Dzielnica 4 18 : 30

6.Cemar 3 20 : 39

Tabela bez uwzględnienia bezpośrednich spotkań.

Kalendarium

Brak wydarzeń

Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji

ul. Warszawska 62
08-500 Ryki
tel. 818656865
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.